Vítejte...

na našem Blogu... Najdete tu ANIME, Grafiku, Povídky a spoustu daších věcí....
Snad nás znovu Navštívíte....
Vaše krvelačná poloupírka Darky Blood Moon a její sestra poloupírka Artemis Royal...The Devil Story

18. srpna 2011 v 20:56 | Darky |  Jednorázovky
Tak, tahle Jednorázovka je od mého Bráchy... Není to z Naruta, ale to je jedno.

Mladá Rodinka se vydala na výlet do lesů okolo Sectoru 25. Sector 25 je stará uzavřená vojenská základna na výzkum BioZbraní.
Rodinka dorazila k lesům. Vyhlížejí do dálky krasných lesů a přemýšlí, kolik tady najdou dobrých hub, však netuší, že Houby nejsou zdravé a už vůbec ne jedné. Jsou totiž Infikované.
Mířili stále hlouběji a hlouběji do lesa, když v tom narazili na opuštěné budovi a celou podzemní síť.
Mladý a zvědavý Luk se rozeběhl do první budovy.
"Luku! Vrať se!" Křičeli na něj jeho Rodiče, ale on běžel dál. Vydali se ho hledat.
Ztratili se v podzemním bludišti chodeb. Když došli k prvním dveřím, slyšeli podivném zvuky. Z ničeho nic se před nimi oběvil podivný tvor. Byl celý plesnivý, slintal a neměl pravou ruku. Rozeběhl se proti nim. Otec pohotově sebral tyč a přetáhnul ho přes hlavu, netvor se skácel k zemi s hlasitým křikem.
Asi za 5 minut se ozval hlasitý křik a k nim běželo dalších 20 nestvůr.
"Vypadají jako Zombie" Řekla vyděšeně jejich Dcera Elis, otočila se a začala utíkat. Její Rodiče jí napodobili.
Asi po 100 metrech se zastavili na křižovatce, kde se dali doprava, protože tam vocať slyšeli nářek Luka.
Otevřeli dveře, za kterými se výlel Luk na zemi v křečích a hlubokou ránou na krku. Matka za ním hned utíkala a začala ho ošetřovat. Luk se jí snažil kousnout a to se mu taky pak povedlo do ruky. Otec jí hned od Luka odtáhl.
Rodinka, kromě Luka utekla, ale po chvíli je zastihla Armáda zrůd. Byli v pasti.
Elis se rozhlížela okolo a pak vykřikla:
"Tati! Mami! Támhle jsou dveře!" Ukázala na jedny dveře v místnosti. Všichni vběhli do vnitř a hned jak rozsvítili se udiveně dívali na Arsenál všech zbraní. Otec neváhal a ihned sáhl po upravené G36 a střílel zrůdy, které se prorvali dveřmi odkud přišli. Střílel je, ale oni jen spadli a zase vstali.
Matka vzala MP5 a střelila jednu zrůdu do čela.
"Zombie natáhla brka" Prohlásil otec
"Zombie?" Ptala se Matka
"Zombie je člověk, který umřel, ale nějakou chorobou se znovu zrodí se základními pohyby a potřebami. Stačí jedno kousnutí a změníš se taky v Zombie. Zabít je můžeš jenom střelou do hlavy" Vysvětloval Otec
Elis si vzala několik zbraní přes hlavu, zatím co její ROdiče stříleli Zombie. Potom se vyměnila s Otcem a nakonec Otec s Matkou a když už měli všichni tři na sobě zbraní, že je málem neunesli, prostříleli si cestu pryč.
"Musíme najít cestu ven!" Prohlásil Otec
"A co Luk?" Zeptala se Matka
"Z něho už je Zombie, nemá smysl ho zachaňovat, už ho nepůjde přeměnit zpátky." Vysvětloval Otec
"A pro tebe taky musíme najít protilátku" Dodal Otec
Běželi asi 20 minut, když došli na konec uličky, kde byli zase dveře. Vztoupili do místnosti.
"To bude asi laboratoř" Prohlásil Otec a začal se prohrabovat v lahvičkách
"Zombie... Protilátka Zombie..." Četl jména lahviček, neváhal a tu s tou protilátkou vpíchnul Matce do ruky. Čekali asi 5 minut, jenže Matka už byla celá bleda a začala se měnit na Zombie
"Je Pozdě" Zašeptal Otec, zatahal Elis a rozeběhl se od jejich Matky pryč, protože jí nechtěl zabít.
Už zbyli jen 2 lidi. Otec a Dcera Elis.
Za nedlouho našli mapu a zjistili, že cesta ven vede už jen přes 4 místnosti.
První místnost byla Jídelna. Otevřeli dveře a tam asi 50 Zombie, kteří se navzájem žrali. Otec odjistil Minigun a vykropil do nich 150 nábojí z jednoho zásobníku. Všech 50 Zombie skončilo s třetím okem na hlavě. Přes Jídelnu prošli do Kuchyně a z ní do skladu, kde byl všude divný sliz.
Šli kousek dálm kde našli Modrého o hodně většího a hnusnějšího Mutanta / Zombie, který zrovna žral jednoho normálnějšího Zombíka. Mutant zvaný Wesker se rozeběhl proti nim. Otec vytáhl Snajperku (Sniper) černého Dragunova a střelil mu jednu ránu do hlavy. Wesker na chvíli zastavil, ale hned se zase rozeběhl proti nim a Elis odhodil dál od nich.
Otec do něj na oplátku narval 2 Rakety z RPG, Wesker se zakolísal a spadl. Otec vzal Elis do náručí a rozeběhl se do další místnosti, Garáže. Tam bylo naplno pancéřovích aut. Otec vybral Hummer H2. Otevřel ho a na místo spolujezdce položil Elis, která už se probouzela z toho úderu a on sám si sedl za volant. Prorazili vrata od Garáže a vyjeli ven, kde je zastavila jejich Zombie Matka, měla 2 těžký Kuláky, každej na jedný ruce. Začala jim střílet do Auta.
Otec vystoupil a snažil se jí omluvit, ale ona ho neposlouchala a narvala mu jeden celý zásobník do hrudi.
Elis co nejrychleji utíkala pryč a při cestě ven ze Sectoru 25 volala Policii
"Prosím, Pomoste mi! Jsem v Sectoru 25 a nějací Zombie mě chtějí zabít!" Brečela do telefonu
"Promiňte, ale Sector 25 je zakázaná oblast. Tam mi nesmíme. Musíte na nejbližší silnici!"
Elis se tedy dostala na nejbližší silnici, kde už čekala zásahovka. Odvezli jí do Laboratoře pro "Nemesis". Tam jí testovali a když zjistili, že jí nic není, poslali jí domu.
Chvíli si žila poklidně, ale když jednou šla nakoupit, potkala Zombíky. Takhle se začali Zombíci množit na celém světě. Elis sice věděla co má dělat, ale žít na světě z 99% Zombíkama a s 1% lidí je děsivé a navíc, když ví, že tu Epidemii Zombíků zavinila ona tím, že když utíkala ze Sectoru 25 zapoměla zavřít bránu.
1 Měsíc trvalo, než město Rawenhold okolo Sectoru 25 přestalo být obyvatelné. Elis se naučila starat se sama o sebe a do teď bojuje proti Zombíkům s posledním 1% lidí.
Za necelé 2 Měsíce se celý svět změnil v Zombie Svět.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.